CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport

Por um escritor misterioso

Descrição

CFR Cluj a fost învinsă în această seară, pe teren propriu, de cei de la FC Hermannstadt, scor 0-1. Echipa lui Dan Petrescu a ratat, astfel, șansa de a urca pe
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a  ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
Victorie uriașă pentru Sibiu cu CFR Cluj. Gol fabulos pentru Neguț și FC Hermannstadt termină turul pe locul patru (foto video)
Schimbare de antrenor la CFR Cluj 2. Un fost secund al lui Petrescu, din Republica Moldova, va pregăti echipa din Liga a III-a
SURPRIZA DE PROPORTII! Dan Petrescu s-a inteles cu un club din Liga I si va fi prezentat luni
Video Petrișor Petrescu nu se mai gândește la bani după CFR Cluj - Hermannstadt 0-1: ”Moșul ne-a adus trei puncte! Vor veni și banii”
Dan Petrescu, nemulțumit după victoria cu Hermannstadt! CFR Cluj nu are cum să câștige așa - Eurosport
Dan Petrescu, dezamăgit de cum a arătat CFR Cluj cu Hermannstadt
Despărțirea dintre Dan Petrescu și CFR Cluj, iminentă
Exclusiv Dan Petrescu, OUT de la CFR Cluj. Ioan Varga i-a găsit deja înlocuitor
Ermal Krasniqi, gol și pasă decisivă la debut pentru CFR Cluj! Dan Petrescu a avut „ochi” pentru atacantul care ne va fi adversar în preliminariile pentru EURO 2024
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
LIVE TEXT FC Hermannstadt - CFR Cluj 2-3 (1-2). Joga bonito în Superligă! CFR bate Hermannstadt la capătul unui meci cu multe răsturnări de scor! - Playsport
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima poziție în SuperLiga, SuperLiga
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)