Zi de meci azi la Sibiu: FC Hermannstadt - Poli Iași. În pauză, va

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt va întâlni azi, de la ora 17:30, echipa Politehnica Iași, în cadrul etapei a 17-a a campionatului național de fotbal. În cazul unei victorii, echipa sibiană va
FC Hermannstadt, doar remiză la Petrolul. Sibiu a jucat aproape tot meciul cu un om în plus (video)
Zi de meci azi la Sibiu: FC Hermannstadt - Poli Iași. În pauză, va fi prezentată cupa mondială la minifotbal, câștigată de România
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
Cupa României, Faza a IV-a, primele cinci echipe calificate FC Hermannstadt și Șelimbăr au ajuns la lovituri de departajare și doar trupa din Sibiu s-a impus. Poli Timișoara și Șomuz Fălticeni
SuperLiga #20: FC Steaua – FC Hermannstadt
FC Hermannstadt vs. Steaua București, astăzi la Mediaș: „Luptăm cu promovarea pe masă”
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă